York Klima Servisi

                                                             YORK KLİMA SERVİSİ

York Klima  Servisi olarak marka ve model  fark etmeden kullanmakta olduğunuz klimaların arıza, onarım, bakım, montaj, gaz dolumu, yer değişimini yapmaktayız. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. York Klima Servisimiz 08:00 il 22:00 saatleri arasın da siz değerli müşterilerimize  kesintisiz hizmet vermektedir. York Klima Servisimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Alanında uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren York Klima Servisi klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima arızası, klima gaz dolum gibi aklınıza gelen tüm sorular için klima servisimizi arayabilir arıza kaydı bırakabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışıyla alanında uzman teknisyenlerimizle değiştirilen  parçalara bir yıl parça garantisi ve güvencesi vermekteyiz.

York Klima Bakım Servisi olarak;

Klima gazı eksik ise gaz dolumu

Klimanın estetik görüntü kontrolü

Klimanın hava filtrelerinin temizliği ve bakımı

Klimaların iç fan pervanelerinin temizliği

Klimaların tüm bağlantılarının kontrolü

Klimaların drenaj tavası ve hattının temizliği

Klimaların gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü

Klimaların elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj ve akım değerinin kontrolü

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacıyla ve basınçlı su ile temizle yapmaktayız.

York Klima Servisi  olarak sizlere tavsiyemiz yılda iki kez klima bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.  Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşerek enerji ziyanı olacaktır. Klimalardan en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için York Klima Servisimizden destek alabilirsiniz.

Klima montajı yaparken klimanızın doğru yere monte edilmesi, büyük önem taşır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğimiz verimi alamayız ve daha fazla yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirz. Klimalarımızın tam olarak görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimaların ömrü kısalmaktadır. Klimaların BTU değerine göre ve monte edileceğii  ortamda en uygun yeri seçmenizde alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz size klima montajı konusunda her marka ve model klima ve ortam da hizmet vermektedir.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.