Whirlpool Servisi

WHİRLPOOL SERVİSİ

Whirlpool Teknik Servisi olarak haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.  Whirlpool  teknik servisi çağrı merkezi 08:00 ile 22:00 saatleri arasında arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Whirlpool Teknik Servisi olarak her marka ve model beyaz eşya tamir bakım onarım montaj ve demontaj hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefonunuzla alanında tecrübeli teknik servisimiz en kısa sürede size ulaşır ve evinizde yerinde ekonomik olarak sizlere servis imkanı sunar. Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri  hemen arayabilirsiniz. Whirpool Teknik Servisi değiştirilmek üzere kullanılan tüm  parçaları orijinal yedek parça olarak kullanmaktadır. Servisimiz sizlere tamir sonrasında servis fişi verecektir bu servis fişini bir yıl saklamayı sakın unutmayınız. Whirlpool  Teknik Servisi  olarak sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bizler her zaman yaptığımız işin arkasında duruyor ve sizlere her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Whirlpool Buzdolabı Teknik Servisi olarak başta Whirlpool markalı beyaz eşyalar olmak üzere her marka ve model garanti kapsamından çıkan beyaz eşya tamir ve bakımını yapmaktayız. Whirlpool Buzdolabı Teknik Servisi olarak buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı çok sesli çalışıyor, buzdolabı çok karlanma yapıyor, buzdolabı gaz dolum ücretleri, buzdolabı motor değişim fiyatları gibi aklınıza gelen tüm sorular için Whirlpool Buzdolabı Teknik Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Whirlpool Buzdolabı Teknik Servisimizi ev ve iş yeri buzdolabı tamiri, sütlük tamiri, şarküteri dolaplarının tamiri, derin dondurucu dolaplarının tamiri gibi aklınıza gelen tüm buzdolaplarının tamir ve bakımını yapmaktayız.

Whirlpool Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak da başta Whirlpool olmak üzere her marka ve model garanti kapsamından çıkan çamaşır makinesi tamirini yapmaktayız. Whirlpool Çamaşır Makinesi Teknik Servisimizi; çamaşır makinesi ön körük lastiği değişimi, Çamaşır makinesi su boşatma pompası değişimi, çamaşır makinesi yıkama motoru değişimi, çamaşır makinesi kömür değişimi, çamaşır makinesi kasnak kayışı değişimi gibi aklınız gelen tüm sorular için servisimizi arayabilirsiniz.

Whirlpool Teknik Servisi olarak müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.