Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

444 28 46

Vestel Klima Servisi olarak sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet imkanı sunmakta olan Klima Servisimiz sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet imkanı sağlamak adına elin den gelen en iyi servis imkanını sunmayı hedeflemektedir.

Bilindiği üzere klimalar yaz ayların da ve kış ayların da her daim ihtiyaçlarımızı gideriyor ve bizleri hem yaz sıcakların dan hem de kış soğukların dan koruyarak büyük ölçü de konforlu bir yaşam sürdürmemizi sağlamaktadır. Vestel Klima Servisi olarak klimaların tamir bakım işlemlerini en iyi şekil de gerçekleştiriyor ve sizleri büyük ölçü de mağduriyetten kurtarıyoruz.

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız Vestel Klima Servisimiz;

  1. Klima servisi,
  2. Klima bakımı,
  3. Klima montajı,
  4. Klima Sökme-Takma,
  5. Klima arızası,
  6. Klima Yer Değişimi,
  7. Beyaz Eşya,
  8. Kombi ve Doğalgaz Servis ve Proje Çizim,

gibi tüm alanlar da teknik servis hizmetleri vermektedir. Sizler de tüm ihtiyaçlarınız için Vestel Klima Servisi olarak bizleri her daim arayabilir ve tüm teknik servis hizmetlerimiz den ayrıcalıklı olarak fayda sağlayabilirsiniz.

Klima Bakımı yaptırdığınız takdir de;

      Klimalarınız dan daha çok verim alırsınız ve daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

      Çıkabilecek arızaların önüne geçersiniz.

      Daha güvenilir ve sağlıklı bir cihaz kullanmış olursunuz.

      Enerjiden büyük ölçü de tasarruf sağlamış olursunuz.

      Sağlıklı bir şekilde serinleyip, sağlıklı bir şekilde ısı dan fayda görebilirsiniz.

Klima bakımları son derece önem gerektiren bir durum olduğu için bu gibi veya daha kötü bir durumla karşılaşmak istemiyor iseniz klima bakım işlemlerinizi kendiniz yeltenme den işin de uzman teknik ekip yardımı ile alabilir ve tüm sorunlarınızı giderebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin dikkat etmesi gereken en önemli husus bakım işlemini yaptırdığınız tarih olacaktır. Bizler Vestel Klima Servisi olarak her türlü klima, kombi ve beyaz eşya ihtiyaçlarınız da her daim haftanın 7 günü Pazar da dahil olmak üzere arayabilir ve hizmetlerimiz den en kaliteli şekil de fayda sağlama imkanı bulabilirsiniz. 

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.