Toshiba Klima Servisi

TOSHİBA  KLİMA SERVİSİ

Toshiba Klima Servisi olarak  haftanın yedi  günü 08:00 ile 22:00 saatleri arsında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Toshiba Klima Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Alanında uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren Toshiba  Klima Servisi klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima arızası, klima gaz dolum gibi aklınıza gelen tüm sorular için klima servisimizi arayabilir arıza kaydı bırakabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışıyla alanında uzman teknisyenlerimizle değiştirilen  tüm parçalara bir yıl parça garantisi ve güvencesi vermekteyiz.

Toshiba  Klima Bakım Servisi olarak;

Klima gazı eksik ise gaz dolumu

Klimanın estetik görüntü kontrolü

Klimanın hava filtrelerinin temizliği ve bakımı

Klimaların iç fan pervanelerinin temizliği

Klimaların tüm bağlantılarının kontrolü

Klimaların drenaj tavası ve hattının temizliği

Klimaların gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü

Klimaların elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj ve akım değerinin kontrolü

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacıyla ve basınçlı su ile temizle yapmaktayız.

Toshiba Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler; multi tip klima, yer tipi klima, tavan tipi klima, salon tipi klima, vrf tipi klima, inverter tipi klima, kanallı tip klima, kaset tipi klima ve duvar tipi klimalara hizmet vermekteyiz.

Toshiba Klima Servisi olarak yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarak her türlü klima arıza ve bakım hizmetleriyle her zaman yanınızdayız. Klimalar bulundukları konum ve mevsim değişim şartlarından dolayı bazı arızalar çıkarabilirler. Klimaların ısı transfer  bölümünde hasar ve kirlenmeler klimanın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunların ortadan kalması için klimalara senede  iki  defa düzenli olarak bakım yapılması uygun olur.

Klima montajı yaparken klimanızın doğru yere monte edilmesi, büyük önem taşır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğimiz verimi alamayız ve daha fazla yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirz. Klimalarımızın tam olarak görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimaların ömrü kısalmaktadır. Klimaların BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır                            

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.