Sunny Klima Servisi

Sunny Klima Servisi

SUNNY KLİMA SERVİSİ

444 28 46

Sunny Klima Servisi olarak tüm klimalarınız için uzman teknik ekibimizle haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Teknik servis ekibimiz kendi alanında uzman ve tecrübeli ustalardan oluşmaktadır. Teknik servisimiz ve çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hiç kesintisiz  08:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Her zaman hangi arızanız olursa olsun çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kaydını oluşturduktan kısa bir süre sonra size en yakın semtten teknik elemanlarımızı göndererek tüm sorunlarınızı en iyi ve en kaliteli şekilde sorun ve problemlerinizi ortadan kaldırmaktayız.

Sunny Klima Servisi olarak teknik servis elemanlarımız profesyonel olarak işinde oldukça sorunsuz tüm arızalarınızı çözüme ulaştırmaktadırlar. Teknik ekibimiz ilerleyen teknolojik cihazlarımızın tüm sorunlarını çözebilmek ve hiç kusursuz en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Klimalarımız her geçen gün daha dijital hassas cihazlar oldukları için de daha kolay arızalarla karşılaşılabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için en kaliteli işi yapmak bizim işimiz.

Misyonumuz  daima müşteri memnuniyeti ve daime iyi ve kaliteli hizmettir. Klimalarımızın arızaları birçok sebepten kaynaklanabilmektedir. Mesela, klima sesli çalışıyor ise fan motorunun burç veya rulmanları arızası verebilir, bu durumda fan motoru kontrol edilmesi gerekir. Sesli çalışıyorsa ses giderilmelidir. Kompresör sesli çalışıyor ise, kontrol edilerek bağlantı vidaları sıkılabilir. Ses kompresör içerisinden geliyorsa kompresör değiştirilmesi gerekmektedir.

 

Fan hız ayarı çalışmıyor ise otomatik, nem alma, hızlı, modunu seçmisseniz, fan hızı otomatik olarak belirlendiğinden ayarlama yapamazsınız. Kumanda çalışmıyor ise pillerin dolu olup olmadığını kontrol edilmelidir. Uzaktan kumanda sensörünü engelleyen bir şey olup olmadığına bakılmalıdır. Klimanın yanında güçlü aydınlatma cihazı olup olmadığını kontrol ediniz. Floresan ampuller veya neon ışıklarından gelen güçlü ışık elektrik dalgalarını kesebilir. Tüm bunlara rağmen hala arızanız devam ediyor ise teknik servisimizi aramanız yeterlidir.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.