Sipma Klima Servisi

SİPMA KLİMA SERVİSİ

Sipma klima servisi olarak teknik arıza giderimi ve klima bakımı hizmeti sunmaktadır. Klima cihazınızda oluşan arızalanmalar için sürekli siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Klima servisimiz siz kullanıcılarımıza kaliteli ve güvenilir bir servis deneyimi sağlamaktadır. Sizler için önceliğimiz kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerimizi en iyi şekilde sonuçlandırmaktır. Tüm arıza bildirimlerinizi iletişim sonrası çağrı arkasında hazır duran ekip elemanlarımız doğrultusunda ön bilgi alınarak teknisyen elemanlara yönlendirilerek kafanıza takılan her soru işaretine iletişim sonrası çözünürlük getirilecektir. Klimanızdaki problemleriniz ve öğrenmek istedikleriniz şunlarmıdır?

  • Klima gaz kaçağı varsa
  • Klima soğuk üflemiyorsa
  • Klima gaz dolumu fiyatları
  • Klima bakım montaj ya da de montaj ücretleri
  • Klima hiç çalışmıyor ya da yeterince soğutmuyor
  • Klima çok gürültülü çalışıyor

Gibi  birçok sorununuza ve sorularınıza Sipma Klima servisimizle iletişime geçmeniz durumunda anında sizlere yardımcı olarak kafanıza takılan tüm sorularınıza netlik kazandırmaktadır. Klima teknik servisimiz içerisinde çalışan tüm elemanlarımız sizlere saygı ve sevgi çerçeveside yaklaşırken memnuniyetinizi sağlamak bizler için her şeyden önce gelir. Haftanın her günü 08:00 - 22:00 saatleri aralığında sizlere donanımlı servis araçlarımız sayesinde yeterlilik bilgisine sahip elemanlarımız sizleri bekletmeden kısa sürede cihazlarınıza adresinize gelerek müdahale etmektedir.

Yan sanayi ürünlerini çok ucuz fiyatlarda tercih etmeniz doğru değildir. Klimanızın orijinal parçası olmaması durumunda uyum sağlayamadığı için klimanızda zorlanmaya sebep olmaktadır. Buda zamanla klimanızı kullanılamaz hale getirmektedir. Sipma klima teknik servisi olarak tüm kullandığımız parçalar %100 orijinal parçalardır. Sizlerin cihazlarına tamir yada bakım yapmamız durumunda tek gayemiz uzun sürelerde kullanımını devam ettirerek sorunsuz bir yaşam elde etmenizdir.  Klima servisimiz tarafından cihazınızda yaşanan problemlerniz de parça ve işçilik garantisi vererek işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Servisimiz verdiği tüm tamiri bakım ve onarım hizmetleri içerisinde kullanılan parçalara 1 yıl garanti süresi vermektedir. Servisimiz profosyonel ve tecrübeli teknisyen ekipmanları ile geniş parça stoğu ve sahada olan servis araçlarımız sayesinde sizlerin her zaman hizmetindedir. Bizden yardım almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.