Sharp Klima Servisi

SHARP KLİMA SERVİSİ

Uzun yıllardır bölge genelinde sürekli hizmetler veren firmamız. En önemli beyaz eşyalarımızdan biri olan klimalarımızın yaygınlaşması durumunda bu sektörde çoğalan servislerden en eski  olduğumuzun konusuna değinmek istiyoruz. Servis çalışanları ve yetkilileri bu sektörde ne kadar yol kat etmiş ise o kadar tecrübeli olmaktadır. Serviste çalışan elemanlarımızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve belirli sınavlara tabi tutularak alınması sonucunda sizlere iyi ve güvenilir bir ekip kurarak klimalarınızdaki arızalarınızı ya da bakımınızı en iyi şekilde yapmaktayız.

Haftanın 7 günü hizmet veren servisimiz sizlere mağdur olmamanız için hafta sonu birçok servisin çalışmaması durumunda zor durumda kalmamanız amacı ile nöbetçi servis elemanlarımız ve ustalarımız sayesinde aynı gün içerisinde sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Klimalarımızın yıl içerisinde mutlaka bakımlarının yaptırılması gerekmektedir, bakımlarınızın gerçekleşmesi durumunda cihazınızın ömrü uzar ve oluşacak büyük arızalanmaların önüne geçmiş olursunuz. Bakımı yapılmayan klimalarımızın bizlerin sağlığı içinde kötü sonuçlara yol açabilir. Bakımı yapılmayan klima için şu sorunlar ile karşılaşabilirsiniz?

  • Klima için yakıt ve enerji sarfiyatı fazlalaşır.
  •  Klima içerisinden kötü kokular yayılmaya başlar.
  •  Klima içerisinde kirli havayı hapsederken zamanla temizlenmediği için havaya karışarak bizleri etkiler.
  •  Klimanızın içerisindeki parça durumu kontrol edilmediğinden dolayı parçalarınızın ömrü azalır ve cihaz arızalanır.
  •  Klima içerisinde oluşan tıkanmalar sonucunda su sızıntıları oluşur.

Bu tür problemler yaşamadan cihazlarınızı kullanıma hazır şekilde konforlu yaşam elde etmek istiyorsanız uygun fiyatlarda %100 orijinal parçalar yardımı ile cihazlarınızda tamamen bir daha sorun yaşamamanız için bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bizlerle iletişim numaralarımızı aramanız durumunda anında servis araçlarımızın ve bizlerin siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafesi kadar uzaklıkta olduğumuzu bilmenizi isteriz.  Sharp klima servisi olarak klimalarınızın tamir, bakım, onarım, montaj ve de montaj gibi birçok problemleriniz için bizlerden teknik destek alabilirsiniz. Sizler için takılan her bir parça ve işçilik için 1 yıl kullanım garantisi vermekteyiz. Sizlerde güvenilir ve kaliteli hizmetler almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Cihazlarınızı En uygun fiyatta ve en yakın yerlerde işinin hakkını verebilen ustaların ellerine teslim etmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.