Regal Servisi

REGAL KLİMA SERVİSİ

Uzun yıllardan beri kendimizi geliştirerek ısıtma, soğutma ve havalandırma teknik servisi sektöründe zamanla kendimizi geliştirerek iyi yerlere gelmiş bulunmaktayız. Alanımızda işimizin en iyisini yaparken yeni yenilikler arayışına ve sizlerin daha fazla nasıl memnun kalacağınız koşullar üzerinde çalışmalar yapmamıza her zaman özen göstererek azimle çalışmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özellikler sizlerin istekleri doğrultusunda çalışırken memnuniyetinizi en üst seviyede korumamızı sürdürebilmektir. Regal klima teknik servisi olarak en güvenilir ve kalite standartları çerçevesinde sonuçlar elde etmeniz için elimizden gelenin fazlası için çabalayarak en iyisini yapmaktayız.

  • Klimalarda bulunan ısı ayarlarınızı çok aşırı soğuk yada sıcak olacak şekilde ayarlamalar yapmayın. Üfleme hızını fazla seviyelere getirmeniz durumunda klimanız kendini zorlayacağı için daha çabuk arızalanmalara sebep olur.
  • Tüm cihazlarda olduğu gibi klimalarımızda da filtre temizliği önemlidir. Filtreleriniz düzenli olarak temizlemeniz gerekmektedir, temizlenmemesi durumunda klima içerisinde biriken kir ve tozlar klimanın verimini azaltırken doğrudan havaya üflediği için rahatsızlıklara yol açabilir.
  • Ragal klimalarınızın temizlik, bakım, onarım, montaj, de montaj ve tamirini Regal klima özel teknik servisimiz en iyi şekilde birçok ilçe ve semtlerde hizmet vererek en iyi verimli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız.

Firma içerisinde çalışan teknik servis elemanlarımız işe başlamadan önce eğitimlerden geçirilmektedir. Tüm bu sonuçlar sayesinde işlerini daha iyi yapan ve yeniliklere her zaman açık çalışanlarımızın memnuniyetinden yararlanacaksınız. Klimalarımızın yaz aylarında konforlu ve rahat bir yaşam süreci elde etmek istiyorsanız iş yeri yada evlerinizde bulunan cihazlarınızın bakımlarını yılda 1 defaya mahsus yaptırmanız gerekmektedir. Klima bakımlarını uygun fiyatlarda yaptırmak istiyorsanız bizimle hemen iletişim numaramızı arayarak anında servis talebinde bulunabilirsiniz.

Haftanın her günü cumartesi ve pazarda dahil olmak üzere sizlere hergün hizmet veren servisimiz 08:00 – 22:00 saat dilimleri aralığında koşulsuz şartsız uzun süre bekletilmeden aradıktan sonra verilen adresinize gelinerek cihazlarınıza yerinde müdahale etmekteyiz. Klima tamir yada bakım esnasında firma tarafımızdan cihazlarınıza takılan parça ve işçilik için 1 yıl kullanım parça garantisi vermekteyiz.

                                                  REGAL TEKNİK SERVİSİ

Regal  Teknik Servisi kaliteyi hizmet edinmiş hizmet anlayışıyla başta regal olmak üzere her marka ver model beyaz eşya tamir ve bakımını yapmaktayız. Regal Teknik Servisi olarak alanında uzman  teknisyenlerimizle kaliteli ve güvenilir  bir şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Regal  ve tüm markalar ne kadar sağlam üretilmiş olsalar da zamanla elektronik oldukları için arıza yapabilirler. Önemli olan arızanın tamirini en güvenli ve kaliteli uygun fiyatlarla yaptırabilmektir. Regal  Teknik Servisi  olarak başta regal olmak üzere her marka ve model beyaz eşya tamir bakım onarım montaj ve demontajını yapmaktayız. Haftanın yedi günü kesintisiz Regal Teknik Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz evinize gelerek cihazın arıza tespitini yaparak hem cihazın tamiri hakkında hem de ücreti hakkın da sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Tamiri yapılan cihazlara orijinal parça takılmaktadır. Regal Teknik Servisi olarak sizlere tavsiyemiz servis fişinizi almayı ve bir yıl boyunca saklamayı sakın unutmayınız. Regal Teknik Servisi  olarak sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bizler her zaman yaptığımız işin arkasında duruyor ve sizlere her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

Regal teknik Servisimizi; buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabının alt tarafı soğutmuyor, buzdolabının alt tarafı soğutmuyor, buzdolabı her şeyi donduruyor, buzdolabı karlanma yapıyor, buzdolabı gaz dolum ücretleri, buzdolabı motor değişim fiyatları, buzdolabı çok sesli çalışıyor gibi aklınıza gelen tüm sorular için çağrı merkezimizi arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Regal teknik Servisimizi; bulaşık makinesi kapak tamiri, bulaşık makinesi kontrol panel tamiri, bulaşık makinesi kapı contası değişimi, bulaşık makinesi pis su vanası onarımı, bulaşık makinesi deterjan dağıtıcısı onarımı, bulaşık  makinesi ana kart  tamiri gibi aklınıza gelen tüm arızalar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Regal teknik Servisimizi; her marka ve model çamaşır makinesi  tamir ve bakımını yapmaktayız. Indesit  Çamaşır Makinesi Teknik Servisimizi; çamaşır makinesi ön körük lastiği değişimi, Çamaşır makinesi su boşatma pompası değişimi, çamaşır makinesi yıkama motoru değişimi, çamaşır makinesi kömür değişimi, çamaşır makinesi kasnak kayışı değişimi gibi aklınız gelen tüm sorular için servisimizi arayabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.