Protherm Kombi Servisi

PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

Protherm Kombi Servisi olarak bütün marka kombilerinizin arızası için bizim teknik servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı vererek size en yakın bölgeden teknik ekibimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. 4 adet servis aracımızla sizlere haftanın yedi günü kesintisiz servis imkanı sunmaktayız. Teknik ekibimiz uzman ve işinde tecrübeli ustalardan oluşmaktadır. Alanında uzmanlaşan ekibimiz işinin ehli ve sürekli olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmet için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.

Gelişen teknoloji ve sürekli yenilenen kombilerimizin bütün sorun ve arızalarına uzman teknik kadromuz kendini sürekli geliştiren teknisyen ustalarımızın eline güvenle teslim edebilirsiniz. Misyonumuz öncelikle kalite ve iyi hizmet ve müşterinin memnuniyetidir. Müşterimizin bize güvenmesi memnun kalması bizim için olmazsa olmazlarımız arasındadır. Arızanız oluştu ve size arızanızı gidermek için geldik ve cihazınız tamir edildi ancak yeniden aynı sorunla karşılaştığınız taktirde hemen bizi tekrar arayarak sorunun yeniden giderilmesi için hiç koşulsuz gelmemizi ve arızanın tamamen giderilmesi için elimizden gelen en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Arıza esnasında kullanılan parçalarımız 1 yıl garantilidir. 1 yıl içerisinde oluşabilecek sorunlar için yeniden teknik ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Kombilerimizdeki birçok arıza günümüzde kullanılan birçok kombi içerisinde su bulunmadığı veya basıncı azaldığında emniyet olarak çalışmamaktadır. Kalorifer devre suyu bitmiş veya eksilmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5 bardır. Kombi sigortası atık veya kapalı olabilir. Kombi girişinde bulunan gaz vanası kapalı olabilir. Gaz vanası kapalı iken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz (kırmızı lamba) yanıyor olabilir. Kombinin ön panelindeki yaz/kış konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir. Kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir. Tüm bu işlemlere rağmen başarılı olamadıysanız kombinizin tamiri için teknik servisimizi aramanın zamanı gelmiş demektir. Teknik servisimizi aradığınız taktirde çok kısa süre içerisinde uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Sizlere haftanın her günü kesintisiz 08: 00 – 22:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Teknik servisimizi aradıktan kısa bir süre sonra tüm sorunlarınız ve arızalarınız için ustalarımız hiç zaman kaybeden ulaşım sağlarlar.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.