Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi

 PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 

444 28 46

Günlük yaşamımız boyunca sürekli ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyalarımız her zaman bizim için farklı yerlerde önem taşımıştır. Yiyeceklerimizi uzun süre çürüme olasılığı yaşanmadan koruyabilen buzdolablarımız, günlük temiz olmak için giysilerimizi değiştirme durumunda devamlı yıkama yaptığımız çamaşır makinelerimiz, kış için şoklayarak yiyeceklerimizi muhafaza ettiğimiz derindondurucularımız, su ve elektrik tasarrufu elde ederek daha fazla temiz yıkama elde etmek için kullandığımız bulaşık makinelerimiz, Sızak su elde etmek ve ısınmamızı sağlayan kombilerimiz, Yaz aylarında serin ve nemli havayı hapsetmek için kullandığımız klimalarımızın uzun yıllar kullanılması bizi mutlu eder .

  • Profilo Çamaşır makinesi servisi tamir yapan yerler?
  • profilo buzdolabı tamir servisi ücretleri nelerdir?
  • profilo  bulaşık makinesi servisi en yakın nerede?
  • profilo kombi servisi tamir ücretleri?
  • profilo klima servisi bakım fiyatları?
  • profilo derin dondurucu teknik servisi en yakın?

Gibi birçok sorularınızın yanıtına biz çıkarken tüm beyaz eşyalarınızın  uzun süreli kullanmak istesekte yaşamımız boyunca arızalanmalarla karşı karşıya gelebilme ihtimalimiz çoktur. Profilo marka beyaz eşyalarınız biz firmamız tarafından kendimizi zamanla geliştirerek kökleştiğimiz firmamız sayesinde Profilo servislerinden %100 orijinal parçaları temin ederek elde ettiğimiz parçalarımız sizlerin cihazlarındaki sorunları gidermek için kullanıldığı zaman orijinal parçalar cihazlarınızla yeterince uyum sağladığı için cihazlarınızda uyum sağlayarak problem yaşanmaz. Yan sanayi ürünlerini tercih etmeniz durumunda orijinal parçaları olmadığı için uyum sağlayamaz ve cihazı zorlayarak ciddi hasarlar oluşabilir kullanılamaz hala gelir.

Profilo marka cihazlarınız için doğru adreste olduğunuzu belirtirken birçok yere donanımlı servis araçlarımız sayesinde hizmetlerinize anında koşarak ortadan kaldırmaktayız. Sizler bizimle iletişime geçerek aradığınız numara sonrasında çağrı karşısında duran çalışanlarımızın sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktalar. Çağrı sonrası sizlere daha fazla yardımcı olabilmek için arızalan cihaz hakkında ön bilgi alarak beyaz eşyanızın cinsine göre sahada sürekli çalışan uzman tecrübeli  teknisyen  elemanlarımız yönlendirilir. Cihazlarınızın yerinde tamir, bakım, onarım, montaj ve demontaj işlemleri yapılırken bazı arızalanmalar sonucunda cihazlarınız yerinde tamir edilemez hale geldiyse. Sizlerin onaylaması durumunda sürekli bilgiler verilerek atölyemize götürülerek tamiri yapılır ve belirli tetkiklerden geçtikten sonra sizlere kullanılır vaziyette bırakılır. Tüm bu işlemler sizi günlerce bekletilerek mağdur kalmadan kısa sürede problemleriniz ortadan kaldırılmaktadır.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.