Mitsubishi Servisi

Mitsubishi Servisi kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarak birçok bölgede verdiği hizmetlerde ön planda kalmayı başarmıştır.

Mitsubishi Servisi geniş çaplı eğitimli ekip arkadaşlarımız ile 7/24 hizmet vererek müşterilerinin her zaman güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca birçok bölgeye teknik ekip arkadaşlarımız ile yerleştirdiğimiz gezici ekipler ile kombileriniz de ya da beyaz eşyanızda oluşabilecek olan arızalarınızı sizler tarafından çağrı merkezimize yapacağınız aramalarda sizlere ücretsiz gezici ve eğitimli ekip arkadaşlarımızı yollayarak tüm yaşadığınız sorunlarınızı düzenli bir çalışma yaparak düşmüş olduğumuz bu mağduriyetten kurtarıyoruz.

Mitsubishi Servisi Kombileriniz de oluşabilecek olan arızalarınızda ilk yapacağınız iş hiç şüphe altında kalmadan çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle kombinizin ışığında veya sinyal nereden geldiğini belirterek bizlere yardımcı olursanız ve bizlerde sizlere yardımcı olmamızı daha net bir şekilde sorunlarınızı çözmemizi sağlayabiliriz.

Mitsubishi Servisi olarak siz müşterilerimiz bizlere arızanızı belirttikten sonra sizlere deneyimli genç dinamik ustalarımız ve ekip arkadaşları yollayarak sizlerin tüm sorunlarını ilk etapta arıza tespit cihazımızla sorunlarınızı test etmekteyiz sorunlarınız test edildikten sonra siz müşterilerimiz ilk etapta güvenlik açısından sorun oluşabilecek kombilerden uzaklaştırmakta ve sizlerin güvenliğini sağlayarak işimizi düzgün ve titiz bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir yaşam sunmaktayız. Biz demir döküm kombi servisi olarak firmamız kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırdık ve müşterilerimize artık yüksek miktarda onları sıkıntıya sokmadan en uygun şekilde sorunlarını çözmek devam ederek kombilerde arıza oluşan ve bakım montaj gibi birçok özelliğe sahip olan kombilerde sizlere bakımı ve onarımı yapıldıktan sonra deneyimli ekipmanlarımız tarafından alacağınız 2 yıllık garanti belgesi ile sizlere uzun vadeli sorunsuz ve mutlu bir yaşam sunmaktayız. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mitsubishi Servisi olarak kaliteden asla ödün vermeden yılların tecrübesiyle siz müşterilerimize hizmet ediyoruz. Mitsubishi servisi kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. Mitsubishi servisi sadece beyaz eşya tamiri değil, Kombi tamiri, klima tamiri gibi birçok beyaz eşyanın teknik servis hizmetini vermektedir.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.