Miele Servisi

                                                                        MİELE SERVİSİ

Evlerimizde kullandığımız zamanla yaygınlaşarak devamlı ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyalarımız çeşitli arızalanmalara sebep olabilir zamanla. Siz müşterilerimizin bu durumda istedikleri tek olanak güvenilir ve işinde uzmanlaşmış bir teknik servis den yardım almak isteyeceksiniz. Bir çok ilçe ve mahallelerde hizmet veren teknik servisimiz sizin ihtiyaçlarınıza fazlası ile yardımcı olmaktadır. Beyaz eşyanızın markası miele ise doğru adreste olduğunuzun bilgisini siz kıymetli kullanıcılarımıza söylemekteyiz. Uzun yıllardır elde ettiğimiz başarı ve memnuniyetin sevincini yaşarken servisimiz sizlerin bizlere olan güvenilirliğini her zaman korumak için çabalamaktadır.

Her türlü beyaz eşya arızaları durumunda teknik servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın olduğunu unutmayınız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kombi ve klimanızın teknik servisimiz tarafında emniyetli şekilde takibini yaparak yerinde tamir edilmesi durumunda sizlere çalışır biçimde teslim etmekteyiz. Uygun fiyatlarda size en yakın servisten yardım almak için bizimle 7/24 saat 08:00 - 22:00 saatleri aralığında iletişim numaralarımızı arayarak verilen cihaz hakkında ön bilgi sonrasında sizlerin evlerine gelerek cihazlarınızın tamir ya da bakımını yerinde yapmaktayız.

Beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda uzun sürelerde tamir olursa sizlerin mağdur olması durumunda problemler yaşarsınız örneğin; buzdolabı uzun süreli bi bekleme sağladığı durumunda yiyeceklerinizi muhafaza edemezsiniz çamaşır ve bulaşık makineleri bekletildiği durumlarda temizlenme işlemleriniz kolay şekilde halledilemez, Kombilerimiz sıcak su ihtiyacımızı gideremez özellikle kış aylarında arızalanmalar sebep olursa ısınma ihtiyacımızı gideremeyiz, Klimalar ise çoğunlukla iş yerlerinde ve evlerimizde kullanırken bulunduğumuz ortamın nem oranı düşüremediği durumun da konforlu yaşam elde edemeyiz. Sizlerde bu konuda günlerce problemler yaşayarak beklemek yerine bizleri ararsanız aynı gün içerisinde kesin sonuç elde edersiniz.

 Bazen cihazlarınızın ilerleyen zamanlarda arızalanma yaşamamanız için bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Miele özel teknik servisi olarak sizlere uygun fiyatta kaliteli %100 orijinal parçalar yardımıyla bakım, onarım ve tamir işlemlerinize müdahale etmekteyiz. Sizlerde yıllardır alanında kendini geliştirerek markalaşarak devamlı hizmet veren güvenilir servisimizden her zaman hizmet alabilmek için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak yardım isteyerek sorunlarınızı aynı gün içerisinde mağdur etmeden halletmekteyiz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.