Kombi Servisi

Kombi Servisi

KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Kombi Teknik Servisi olarak her marka ve model kombi bakım tamirini yapmaktayız. Haftanın yedi günü  08:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kombi teknik servisimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Kombi tamir servisi olarak sizlere yalnızca bir telefon kadar uzakta olup tüm kombi arıza bakımında ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermenin amacını n güdüyoruz. Tüm kombi arızası için bizleri aramanızı bekliyoruz. Sizler  çağrı merkezi aramanızla birlikte alanın da uzman teknisyenlerimiz yanınız da olacaklardır. Tamirinde kullandığımız parçalara bir yıl parça garantisi vermekteyiz. Ödeme yaparken servis fişinizi almayı ve bir yıl saklamayı sakın unutmayınız. Sizler de kombiniz arızalandığın da kendiniz müdahale etmeden kombi teknik servisimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza durumun da mutlaka teknik bir destek  almalısınız.  Kombi Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun fiyatlarla hizmet sağlıyor ve sağladığımız  hizmetlerin karşılığında da arkasın da duruyoruz. Kombi  Teknik Servisi olarak hem kombi tamirini yapıyor hem de kombi bakımı yapıyoruz. Kombi  arıza yaptığında öncelikli olarak birkaç yapmamız gereken işlem vardı. Kombinin çalışması için öncelikli olarak su basıncını kontrol etmektir. Kombinin su basıncı 1,5 olması gerektiğini asla unutmamalıyız. Su basıncı ayarından sonra peteklerde oluşabilecek fazla hava kombi vana anahtarı ile alınmalıdır. Eğer hava alma işlemi yapılmazsa peteklerden yeterli ısı verimi alınmayacaktır. Bu nedenden dolayı fazla enerji harcamak zorunda kalacağız.

Kombi tamiri düzgün ve periyodik bakımları yapıldığı takdirde uzun yıllar performanslı şekilde çalışacak ve bizleri ve bütçemizi sıkıntıdan kurtaracaktır.

Kombi Teknik Servisi olarak sizlere tavsiyemiz kombi alırken Türkiye genelin de hangi marka ve model kombiler daha fazla  kullanılmışsa sizlerde onu araştırarak tercih etmelisiniz. Bu seçeneğin size faydası çok satan marka hem kaliteli hem de daha fazla yedek parçası hem de tamirini yapan yerleri daha fazla bulacaksınızdır. Bunun sayesinde kıymetli müşterilerimiz asla ve asla zorluk yaşamazsınız.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.