İndesit Servisi

                                                    INDESİT  TEKNİK SERVİSİ

Indesit Teknik Servisi olarak haftanın yedi günü 08:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Indesit Teknik Servisimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Indesit Teknik Servisi olarak her marka ve model beyaz eşyalarınızın bakım onarım montaj ve demontaj hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefonunuzla alanında tecrübeli teknik servisimiz en kısa sürede size ulaşır ve evinizde yerinde ekonomik olarak sizlere servis imkanı sunar. Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri  hemen arayabilirsiniz. Indesit Teknik Servisi değiştirilmek üzere kullanılan tüm  parçaları orijinal yedek parça olarak kullanmaktadır. Servisimiz sizlere tamir sonrasında servis fişi verecektir bu servis fişini bir yıl saklamayı sakın unutmayınız. Indesit Teknik Servisi  olarak sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bizler her zaman yaptığımız işin arkasında duruyor ve sizlere her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışıyoruz.

* Indesit Buzdolabı Teknik Servisi olarak her marka ve model garanti kapsamından çıkan  buzlolabı tamiri, sütlük tamiri, iş yeri buzdolablarının tamiri, şarküteri dolapları, derin dondurucu tamiri gibi aklınıza gelen tüm dolap tamirlerini yapmaktayız. Indesit Buzdolabı Teknik Servisimizi Haftanın yedi günü kesintisiz arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Indesit Buzdolabı Teknik Servisimizi buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabının alt tarafı soğutmuyor, buzdolabının alt tarafı soğutmuyor, buzdolabı her şeyi donduruyor , buzdolabı karlanma yapıyor, buzdolabı gaz dolum ücretleri, buzdolabı motor değişim fiyatları gibi aklınıza gelen tüm sorular için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

* Indesit Bulaşık Makinesi Teknik Servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizi her marka ve model bulaşık makinesi arızası için de arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Indesit  Bulaşık Makinesi servisimizi bulaşık makinesi kapak tamiri, bulaşık makinesi kontrol panel tamiri, bulaşık makinesi kapı contası değişimi, bulaşık makinesi pis su vanası onarımı, bulaşık makinesi deterjan dağıtıcısı onarımı, bulaşık  makinesi ana kart  tamiri gibi aklınıza gelen tüm arızalar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 Indesit Çamaşır Makinesi Teknik servisi olarak da başta Indesit olmak üzere garantisi süresi dolmuş her marka ve model çamaşır makinesi tamir ve bakımını yapmaktayız. Indesit  Çamaşır Makinesi Teknik Servisimizi; çamaşır makinesi ön körük lastiği değişimi, Çamaşır makinesi su boşatma pompası değişimi, çamaşır makinesi yıkama motoru değişimi, çamaşır makinesi kömür değişimi, çamaşır makinesi kasnak kayışı değişimi gibi aklınız gelen tüm sorular için servisimizi arayabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.