Fujitsu Klima Servisi

                                                    FUJİTSU KLİMA SERVİSİ

Dört mevsimde aralıksız kullanıma uygun olan klimalarımız son yıllarda yaygınlaşarak bu alanda da yapılan çalışmalara oldukça artış kazandırmıştır. Yaz ayları için çoğunlukla bulunduğumuz ev yada iş yerimizdeki bulunan ortamın serinlemesini sağlamak için çalışan klimalarımız, hayatımızın en önemli yardıma ihtiyaç duyduğumuz olmazsa olmazlarımızdan biri olan beyaz eşyalarımızdan biridir klimalar.

Özellikle yaz aylarında kullanılan klimalar uzun süreli aynı yeni aldığımızdaki performansını kaybetmeden serinlememizi her zaman sağlamasını istemekteyiz. Sizler en kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmetler istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Klimalarımızın yıllık periyodik olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir, klima bakımı yaptırmak sizin bütünçenizi koruyarak cihazınızda yenilenme sağlaması durumundan cihaz kendini zorlamaz ve iyi çalışma elde eder bu sayede de sizler konforlu yaşam sürdürebilirsiniz.  Servis araçlarımız sayesinde sürekli sizlere daha yakın olmasını sağladığımız uzman ekip kadromuz sayesinde alanında en iyilerini yetiştirerek tamamen sizlerin sıkıntı yaşamaması durumunda firma yetkilileri ve çalışanları sizler için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Haftanın her günü pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi, Pazar da dahil olmak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz. Zamanla alanında kendini en üst seviyelere getirerek geliştiren tecrübeli elemanlarımızın sizlere destek vermesinde memnun kalacağınızın bizler garantisini vermekteyiz. Fujitsu Klima bakım servisi, fujitsu klima tamir servisi, fujitsu klima montaj servisi, fujitsu klima de montaj servisi gibi işlemlerinizin birçoğunu servisimiz tarafından kısa sürede halletmekteyiz. İletişim numaramızdan bizleri arayarak arama esnasında cihaz hakkında alınan ön bilgi sonrasında sizlerin verdiği adrese bekletilmeden gelinerek sorunlarınızı evlerinizde yerinde tamir etmekteyiz. Klimalarınızdaki arızalanmaların sonrasında arıza sebebinin büyük olması durumunda yerinde  tamir edilmediği için atölyelerimizi sizlerin onayı ile götürerek ortadan kaldırmaktayız. Atölyemiz içerisinde müdahale edilen cihazlarınız hakkında sizlere bilgiler verilerek işlemleri devam etmektedir. İşlemler sonrası belirli tetkiklerden geçerek kullanıma hazır ise verilen adresinize getirilerek kullanıma hazır vaziyette bırakılmaktadır.

7/24 saat bizimle 08:00 – 22:00 saatleri aralığında iletişim numaramızı arayarak klimalarınız için tamir, bakım, onarım, montaj, de montaj yada temizlik gibi birçok sorunlarınız için tecrübeli teknisyen elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.