Frigidaire Servisi

FRİGİDAİRE SERVİSİ

Frigidaire Teknik servisi olarak  başta Frigidaire marka beyaz eşya tamiri yanı sıra her marka ve model beyaz eşya tamir ve bakımını yapmaktayız. Frigidaire Teknik servisi Türkiye de marka bakımından az sayıda şubesi bulunmaktadır. Frigidaire bulaşık makinesi, Frigidaire buzdolabı, Frigidaire elektrikli süpürge, Frigidaire fırın, Frigidaire televizyon, Frigidaire çamaşır makinesi gibi pek çok beyaz eşya teknolojik ürünlerinde her tür bakım onarım montaj hizmetlerini vermekteyiz. Frigidaire Teknik Servisimizi arayarak teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ustalar evinize kadar gelerek cihazın arıza tespitini yaparak  cihazın tamiri ve fiyatı hakkın da sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Frigidaire Teknik servisi olarak sizlere tavsiyemiz ödeme yaparken servis fişinizi almayı ve bir yıl boyunca saklamayı sakın unutmayınız. Ustalarımız değiştirilen parçalara bir yıl garanti vermektedir.

Frigidaire Buzdolabı Teknik servisi olarak alanında uzman teknisyenlerimizle haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Frigidaire Buzdolabı Teknik servisimizi  08:00 ile 22:00 satleri arasında kesintisiz arayabilir  teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Evinizde iş yeriniz de buzdolaplarınızla ilgili her hangi bir sıkıntı yaşıyorsanız  tam da doğru adrestesiniz. Frigidaire  Buzdolabı Teknik Servisi olarak buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı çok sesli çalışıyor, buzdolabı çok karlanma yapıyor, buzdolabı gaz dolum ücretleri, buzdolabı motor değişim fiyatları gibi aklınıza gelen tüm sorular için Frigidaire l Buzdolabı Teknik Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Frigidaire Buzdolabı Teknik Servisimizi ev ve iş yeri buzdolabı tamiri, sütlük tamiri, şarküteri dolaplarının tamiri, derin dondurucu dolaplarının tamiri gibi aklınıza gelen tüm buzdolaplarının tamir ve bakımını yapmaktayız.

Frigidaire Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak bizleri Çamaşır makinesi çok ses yapıyor, çamaşır makinesi çamaşırları parçalıyor,  temiz yıkamıyor gibi aklınıza gelen tüm sorular için servisimizi arayabilir ve teknik destek alabilirsiniz Frigidaire Çamaşır Makinesi Teknik Servisimizi; her marka ve model çamaşır makinesi  tamir ve bakımını yapmaktayız. Frigidaire Çamaşır Makinesi Teknik Servisini; çamaşır makinesi ön körük lastiği değişimi, Çamaşır makinesi su boşatma pompası değişimi, çamaşır makinesi yıkama motoru değişimi, çamaşır makinesi kömür değişimi, çamaşır makinesi kasnak kayışı değişimi gibi aklınız gelen tüm sorular için servisimizi arayabilirsiniz.

Beyaz eşya Klima ve kombi konusunda da tamir ve servis hizmeti vermekteyiz.

 

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.