Fellini Kombi Tamir Bakım Servisi

Fellini Kombi Tamir Bakım Servisi

 

Fellini kombi tamir bakım ve onarım servisi olarak pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere haftanın 7 günü sizlerin mağdur olmaması için her daim hizmetler vermekteyiz. Fellini kombi servisi içinde çalışan elemanlarımızın sizler için verdiği sevgi, saygı ve hoşgörüden ödün vermeyerek sizlerin memnuniyetini tüm çabalarımız ile en üst seviyede tutmaktayız. Sizler hangi semt yada ilçelerde olursanız olun zamanla hizmet ve kalitemizi artırarak sizlerinde memnuniyeti sayesinde en güvenilir servis olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız. Fellini kombi bakım, fellini kombi tamir, fellini kombi montaj, fellini kombi demontaj gibi birçok işlemlerinizi uygun fiyat aralığında fazla zaman kaybetmeden anında ortadan kaldırmaktayız. Sağlıklı Kombi bakımı teknik servis tarafından nasıl yapılır?

 

  1. Sıcak su akımı ve kaloriferdeki yanma durumu kontrol edilir.
  2. Kombi su akıntısı yada sızdırması kontrolü.
  3. Kombi içi açılarak tozlanma durumuna bakılır, tozlanma fazlaysa kombi içerinideki tozlanmalar temizlenir.
  4. Kombi içerisinde bulunan yanma odasının brülörü  temizlenir.
  5. Kombi içerisinde bulunan elektirik devreleri ve bağlantıları kontrol edilir.
  6.  Kombi baca fanı kontrol edilerek tamamen kir ve tozlar temizlenir.
  7.  Kombi genleşme tankına bakılarak, bar basıncı ayarlanır.
  8. Kombi ve kalorifer geçişi hattında bulunan filtrenin tamamı güzelce temizlenir.

Kombi  bakımı için gerçekleştirdiğimiz bu durumlar sonrasında kombiler tam randımanlı çalışma elde ederek sizlerin ihtiyaçlarını daha düzenli şekilde karşılar. Yaz kış sıcak su ihtiyacınız giderirken kış aylarında da soğuk havalara mağruz kalmazsınız. İstenmeyen durumlarda kombilerinizin bakımlarını geç kalınmış olarak kombilerinizin arızalanması durumunda sizleri bekletmeyerek kısa sürede ve en uygun fiyatta servisimiz anında problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize bakım yada arıza için takılan her parça için 1 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize garanti belgelerini tamir ve bakım sonrası sizlere vermekteyiz. Siz kullanıcılarımızın memnuniyeti bizler için paradan daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz. İletişim numaramızdan bizleri arayarak ücretsiz arıza kaydı bırakmanız durumunda belirtilen adresinize kısa sürede gelerek sorunlarınızın tamamını ortadan bir daha yaşamamanız kaydi ile kaldırıyoruz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.