Cartel Klima Servisi

Cartel Klima Servisi

CARTEL KLİMA SERVİSİ

Cartel Klima Servisimiz siz değerli müşterinin memniyetini kazanabilmek ve size en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak haftanın yedi günü kesintisiz 08:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Teknik servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmanız dahilinde 4 adet gezici servis aracımızla bize aradıktan kısa bir zaman sonra sizlere ulaşım sağlayarak tüm klima arızalarınıza cevap vermekteyiz. Teknik ekibimiz her zaman en kaliteli ve en düzgün iş yapma gayretindedir. Misyonumuz daima müşterinin memnuniyeti, en kaliteli ve en iyi hizmeti vermektir.

Teknik ekibimiz gelişen teknolojiye yenik düşmemek için sürekli kendisini yenilemekte ve sürekli olarak eğitim alarak siz değerli müşterilerimize en güvenli hizmeti verebilmek adına her daim sizin hizmetinize koşmaktadır. Tüm ekibimiz kendi alanında uzman ve işinin ehli teknisyenlerden oluşmaktadır. Size her daim güvenli ve hiç kusursuz hizmet için elimizden gelen en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Tamiriniz yapıldı ve kısa süre sonra yeniden arızanız oluştuğu taktirde yeniden hiç koşulsuz olarak yeniden tamirini gerçekleştirmekte ve değişilen parçamız var ise 1 yıl parça garantisiyle size en iyi hizmeti vermekteyiz.

 Klimanızdaki sorunlar genel olarak klimaya enerji gelmiyor olması, klimanın şebekeye bağlandığı prizde veya bu hatta gerilim kontrolü yapılmalıdır. Çalıştırma anahtarı arızalıysa, anahtar kontrol edilmelidir. Arızalı ise değiştirilmesi gerekir. Fan motoru veya kompresör arızalıysa, fan motoru ve kompresörü  ayrı ayrı kontrol  edilerek arıza bulunabilir. Arızalı olan değiştirilmelidir. Uzaktan kumandalı ise kumanda alıcısı ve vericisi arızalıdır. Uzaktan kumanda alıcısı ve vericisi kontrol edilerek arıza giderilir.

Klimalarımızın düzenli bakım ve temizlikleri de daha uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Bu yüzden klimalarımızı düzenli olarak bakım kontrollerinin yapılması kullanım ömrünü uzatacaktır. Klimalarımızın tüm arızaları için teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Arıza kaydı bıraktığınız taktirde kısa sürede size ulaşım sağlayarak tüm sorunlarınızı çözüme ulaştırabiliriz. Teknik ekibimize güvenle cihazlarınızı emanet edebilirsiniz. Müşterimizi memnun edebilecek hizmetle sizlere en kaliteli ve işinin ehli ustalarımızla sürekli olarak hizmetimiz kesintisiz haftanın her günü sizlerin yardımına koşmaktayız.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.