Aynı Gün Servis

Aynı Gün Servis

Beyaz eşya servisi olarak alanında güvenilir,   kaliteli çözümler üretmeyi kendine asıl amaç haline getiren beyaz eşya teknik servisi yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış deneyimli kadro ve ekip arkadaşları ile birlikte siz müşterimize hizmet vermekten onur duyuyoruz..

Aynı gün servis ile ustalarımız söz verdikleri saatte gelerek evinizi kırmadan, dökmeden, batırmadan, evinizi temizlemektedir.  Orijinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken yukarıda bulunan telefon numaramızdan biz aramak. Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip evinize kadar gelir. Sorunun doğru bir şekilde çözümü için alternatifleri ile birlikte öneriler sunar. Aynı gün servis siz müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Aynı gün servis siz müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir.  Beyaz eşya teknik servis olarak en uygun fiyata en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunuyoruz.

Beyaz eşya teknik tamir servisi olarak tüm görüş ve önerilerinizi çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenir. Beyaz eşya servisi kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı asıl amaç haline getiren firmamız, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için geniş yedek parça yelpazesi ile 1 yıl olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisinde olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir.  Beyaz eşya servisi olarak servis  itina ile hizmet vermekteyiz. Bizi denemeden farkı göremezsiniz. Bizi haftanın 7 günü arayarak ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.